Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no nie, kasa za darmo za pieprzenie się i to dużo więcej jak za pracę, bo za pracę 1300 zł, PIEPRZONY RZĄD, CHYBA IM CAŁKIEM ODEBRAŁO ROZUM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie, kasa za darmo za pieprzenie się i to dużo więcej jak za pracę, bo za pracę 1300 zł, PIEPRZONY RZĄD, CHYBA IM CAŁKIEM ODEBRAŁO ROZUM
  zamknij się bałwanie i idź spać. Potyrałeś na budowie, piwko było to teraz spać i nie obrażać porządnych ludzi. Swołocz jedna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam zamiaru pomagać komuś kto sobie narodził dzieci dlatego, że ma taki kaprys, szkoda będę zapier***ać 50 lat za najniższą krajową bo ktoś sobie narobił dzieci, czy was pojebało, ja chcę aby najniższe wynagrodzenie za pracę bylo nie mniej niż 5 tys i po 35 latach pracy na emeryturę, bo nie mam zdrowia zapier***ać, a ci rodzice jak mają zdrowie rodzić dziecko za dzieckiem to niech je rodzą i zapier***ają na nie . A co do niemców, tam  pracujący dostają najniższe wynagrodzenie nie mniej jak ok. 506 tysięcy a u nas pier***ony rząd płaci mi 1300 zł. Także najpierw niech nsrz rząd puknie się w łeb i zacznie płacić godnie za pracę a jak zostanie to pomagać leniom a nie odwrotnie
  już drugi lub trzeci dzień wylewasz swój jad i żółć na rząd i małe świadczenia emerytalne. Nie jesteś sam w takiej sytuacji. Ale żeby tak żałować dzieciom, tego nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast szukać pracy rozwinie się teraz ""chałupnictwo", zobaczymy do czego nas to doprowadzi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład normalnej dużej rodziny :) bo przy głosach przeciw 500+ słyszę tylko o wspomaganiu patologii a tu proszę jaki klin dla przeciwników :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak wychowała cie leniwa matka polka jak napisałeś na wzorowego egoiste poza kasa nie widzisz żadnych wartości też jestem matka i nie podoba mi się ze jakiś gnojek pisze jakie jestesmy leniwe nie masz pojecia to nie odzywaj sie a do dzieci nic nie mam tylko do ciebie tumoku naucz sie czytać pracujemy na swoje dzieci i do nikogo nie wyciągamy łap lepiej idź juz stąd zanim zaatakują cie wszystkie leniwe matki Polki
 
tak wychowała cie leniwa matka polka jak napisałeś na wzorowego egoiste poza kasa nie widzisz żadnych wartości też jestem matka i nie podoba mi się ze jakiś gnojek pisze jakie jestesmy leniwe nie masz pojecia to nie odzywaj sie a do dzieci nic nie mam tylko do ciebie tumoku naucz sie czytać pracujemy na swoje dzieci i do nikogo nie wyciągamy łap lepiej idź juz stąd zanim zaatakują cie wszystkie leniwe matki Polki
No i tu pokazujesz jakie masz klapki na oczach. Nie jestem "tumokiem" (jeśli ja mam uczyć się czytać to ty chyba pisać) ani "gnojkiem" (jakie to przykre że używasz takiego słownictwa w stosunku do ludzi o których wieku nie masz najmniejszego pojęcia). Jestem kobietą w wieku 30-letnim, pracuję, ale na pieniądzach mi nie zależy, mam inne priorytety w życiu. Nie mogę jednak patrzeć biernie na to jak Rząd rozpuszcza społeczeństwo - mogę to wręcz porównać do drącego się dwulatka w superkarkecie, ktory tarza się po podłodze, bo chce batona. Rząd uczy młodych rodziców, że wystarczy pojęczeć, zagłosować na PiS (o zgrozo! I nie piszę tu jako zwolenninczka PO), a wtedy dostanie się do "łapy" (jak to nazywasz) 500 zł - Zapomogę-Dla-Leniwych. Piszesz, że wy (czyli kto "wy"?) nie wyciągacie "łapy". Świetnie, więc nie proś o te 500 zł - to jest wzorowa obywatelska postawa. Nic nie mam do dzieci! Naprawdę, cieszę się cudzym szczęściem! Ale nie będę akceptować rozwalania mojego kraju, bo ktoś woli 18 lat "zajmować się dzieckiem", niż pójśc do pracy i zarobić na swoją rodzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  te słowa powyżej pewnie napisał jakiś niedojrzały facet, który ma 35 lat, świeżo upieczony małożonek, który wraca po pracy, lubi walnąć browar i pospać do wieczora i potem trochę podupcy (przepraszam za słowo ale opisuje ono dosadnie zamiar osobnika) i znowu idzie spać. A kiedy żona, 30-33 letnia zapyta kiedy zdecydujemy się na dziecko (z naturalnej potrzeby macierzyństwa i świadoma swojego zegara biologicznego), ten odpowiada jej aby dała sobie na luz, niech nie robi mu ciśnienia i że czas nacieszyć się młodością. Tak czuję i wyobrażam sobie autora powyższego komentarza.  
Albo ktoś kto potrafi myśleć samodzielnie i nie chcę być kolejnym barankiem w stadzie :D , nie wszyscy muszą mieć dzieci, choć w katolandzie takie słowa do większości i tak nie dotrą - pojął/ pojeła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że twoja matka miała ten owczy pęd i wydała na świat takiego barana co poza czubkiem własnego nosa nic nie widzi bo tu to nawet własną matkę obrażasz i wszystkie kobiety w twej rodzinie. No chyba że jesteś klonem którego nie urodziła kobieta lub kosmitą i skoro ten świat ci nie pasuje wracaj na swą planetę.
Matko polko nie uruchamiaj sie tak, bo jeszcze Ci laptop spadnie. Nikt sie mnie nie pytal czy chce przyjsc na ten swiat ale to tak na marginesie :) Pomijam juz ile tych narodzin w naszym pieknym kraju w wyniku fatalnej edukacji jest podjetych swiadomie.Owszem niech beda te swiadome matki co traktuja macierzynstwo swiadomie i jako misje zyciowa - szacunek dla nich, ale jest tez duza grupa takich co pod wplywem srodowiska i glupich psiapsiolek dostaja kociokwiku i na sile musza miec dziecko, desperacko biegajac w poszukiwaniu partnera. Dlatego tez wielki szacunek dla pan, ktore w tym katolandzie stwierdzily ze zycie bez dzieci jest rownie wartosciowe i jakze ciekawe jak siedzenie z potomstwem w domu a z nieudolnych reklam- nie zdazylam byc matka, to sie co najwyzej smieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda że taki statystyczny Pan Tomasz nie zarabia 12000 miesięcznie. Nie potrzeba byłoby wtedy żadnego socjalu. Z drugiej strony to trochę nieodpowiedzialne pozwolić sobie na czwórkę dzieci bez odpowiedniego zabezpieczenia finansowego. Wiele par posiada tylko jedno ewentualnie dwójkę. Bo ich nie stać na klepanie biedy i wybór czy kupić buty czy ugotować buty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda że taki statystyczny Pan Tomasz nie zarabia 12000 miesięcznie. Nie potrzeba byłoby wtedy żadnego socjalu. Z drugiej strony to trochę nieodpowiedzialne pozwolić sobie na czwórkę dzieci bez odpowiedniego zabezpieczenia finansowego. Wiele par posiada tylko jedno ewentualnie dwójkę. Bo ich nie stać na klepanie biedy i wybór czy kupić buty czy ugotować buty.
10/10 oto to właśnie, mam wrażenie że cześć mysląca schematycznie i tak tego nie ogarnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełne jadu nienawiści do matek i dzieci z tego co widać po stylu pisze jedna osoba i to kobieta zapewne zakompleksiona frustratka pseudo feministka co nie może mieć dzieci. Skoro ty nie masz owczego pędu zostaw to innym kobietom co chcą siedzieć w domu i tym co umieją pogodzić karierą z wychowaniem dzieci dając sobie radę do tej pory bez tych 500 złotych, a o finanse kraju się nie martw bo i tak ich nie ma, dawno rozkradzione (to tylko twój pretekst by się wyładować na innych za swoje niepowodzenia ) na tym kończę dyskusje bo szkoda czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRECZ Z PISOWCAMI, A JAK ONI CHCĄ TO NIECH ZApier***AJĄ DO  80 LAT MIN. I NA TE DZIECI, JA CHCE NA EMERYTURĘ BO JESTEM ZMĘCZONA PO 40 LATACH PRACY, ludzie pracy, emeryci wyjdźmy na ulice, walczmy o nasza godność na śmierć na życie bo nas zagłodzą za naszą prace, podwyżka emerytury od marca ma być ok. 1 zł. za prace po 20-50 latach, zgroza, czy w tym rządzie ich porąbało, a za darmo rozdają po 500-6 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zasiłki dla bezrobotnych, świadczenia przedemerytalne, emerytury, wynagrodzenia -  wszystko za prace nawet po 50 latach w kwocie 800-1300 zł-1500 zł a za pieprzenie się po 500 zl od zrobienia jednej sztuki dziecka za darmo, litości, zgroza, owszem pomagać, ale żeby za pracę dostawać taką jałmużnę. nie dajmy się, wyjdźmy ludzie pracy na ulicę, walczmy o swoją godność, bo nas zagłodzą, co na to pierdzielona unia, karze za darmo rozdawać, tylko, że u nich najniższa krajowa jest ok. 5-6 tysięcy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://naszeblogi.pl/41697-pierworodny-walesy-pamieci-grzesia-lewandowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty dostaniesz mi zabiorą.. Ja zapier**lam, a Ty siedzisz w domu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też zabiorą. I mojemu dwuletniemu dziecku. Bo według PIS nie jesteśmy rodziną. .. A tetre sobie ku wa używać i prać! Pieluchy biedactwa przez 10 lat kupują. Ja prałam tetrowe. Można i bez luksusów żyć. Wtedy by się może pomyślało, za co się kolejne dzieci wychowa, a nie narobić i teraz rękę wyciągać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pracy leniwa wywłoko a nie wyciągasz łapę , miałaś silę dzieci naklepać to zapieprzaj zarabiać na nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za komuny wszystkie dzieci dostawały jednakowe rodzinne i nie było takiego skłócania społeczeństwa tak jak teraz, katoliki a skłócają, że hej i to jest po bożemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a które to sąsiada dzieci, wlazła z dupą do gazety i czym to się chwalić, że dobra jest w łóżku, niech pokarze ile zapracowała na swoją emeryturę, bo ciekawie z czego ją dostanie
PokaRZ, jak Ty zapracujesz na swoją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprowadźcie te pełnoletnie pracujące już dzieci z zagranicy, one już będą pracować bo nie są nauczone że za pieprzenie sie dostaje tyle pieniędzy tak jak te dzieci, zanim dorosną to zobaczą, że matka leżała i dostawała kupę forsy za darmo to i one nie będą pracować tylko się rozmnażać, i ciekawie kto wtedy będzie zapieprzał na nie
Byłeś kiedyś matką? Głupie pytanie, oczywiście, że nie. Gdybyś był to byś tak nie pier***ił głupot...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...